نماد عشایر نشین ها
عشایر باد کوچک ترین و کم جمعیت ترین کشور میان چهار کشور جهان است. اقتصاد عشایر باد از طریق کشاورزی به دست می آید. عشایر باد قربانیان نسل کشی ملت آتش هستند و در آن زمان تمامی باد افزار ها مرده بودندپسر ۱۲ ساله ای زنده ماند‌. حیوان مورد علاقه و بومی باد افزاران قبل از جنگ صد ساله گاومیش و میمون بالدار بود.تاریخ:
اجداد عشایر باد هنر باد افزاری خود را از شیر لاکپشت میگرفتند. این لاکپشت ها به منظور محافظت از انسان ها به وجود آمده بودند.
شیر لاکپشت باد

انقراض:
دوازده سال پیش از مرگ آواتار روکو ،پادشاه آتش سوزین میدانست که قرار است ستاره ای به زمین نزدیک شود که قدرت آتش افزاران را چند برابر می کند. او با این قدرت میتوانست تمام دنیا را به دست بیاورد. سوزین که میدانست آواتار بعد از روکو از عشایر باد است، تمام باد افزار ها را کشت و تمام سرزمین های باد را به آتش کشید.

باد افزاری آنگ
تولد دوباره این ملت:
همگرایی یکنواخت باعث شد که بعضی از افراد توانایی باد افزاری به دست بیاورند‌. کورا و تنزین تصمیم گرفتند ملت باد را برگردانند . آنها فهمیدند تمام باد افزارها توسط ملکه زمین زندانی شده اند. بعد از ازاد کردن آنها شروع به تعلیم آنها در معبد باد شمالی کردند.
در این هنگام زاهیر نیز به جمع باد افزاران پیوست اما بحران لوتوس سرخ مانع شکل گیری قوم باشد نشد.

ظاهر:
قبل از دوران آواتار پیشینیان عشایر باد خالکوبی را نوعی سنت میدانستند. لباس بالاتنه آن ها نارنجی و پایین تنه آن ها زرد بود. آن ها لباس های زرد، نارنجی و قهوه ای میپوشیدند. معمولا لباس هایشان آستین بلند بود. آن ها گردنبند هایی از جنس چوب که نماد باد در آن حک شده بود بر گردن خود می انداختند. پسران جوان در دوران آموزش خود باید موی سر خود را میتراشیدند ولی دختر ها فقط موی پیشانی را‌. احتمال می آید که آن ها نوع و طرح خالکوبی را از طرح فلش گاومیش ها آموخته باشند.

تمرین باد افزاری

فرهنگ:

برعکس کشوران دیگر فرمانروایان کشور باد راهبان برجسته آن ها بودند‌. مدیتیشن یا مراقبه بخش مهمی از روال روزانه آن ها بود؛ مدیتیشن به آنها کمک میکرد تا قدرت عناصر را درک کنند. آن ها روز پیروزی آواتار یانگچن را جشن میگیرند‌.
منابع طبیعی و غذاهای بومی:
هوا، منبع تغذیه اصلی و بزرگترین منبع طبیعی عشایر باد است که خوشبختانه هوا همه جا است و کسی نمیتواند باد افزاران را از توانایی شان محروم سازد. باد افزار ها مردمانی گیاهخوار بودند با این حال تخم مرغ و لبنیات میخوردند.

باد افزاری قدرتمند آنگ

نظامی:
برعکس کشور آتش که بزرگترین نظام را داشته است، عشایر باد نظامی برای دفاع و مبارزه نداشتند. همانطور که آنگ مایل به کشتن اوزای نبود اجدادش نیز اینگونه بودند.
«پایان»

نویسنده: محمدامین آجورلو


چطور بود؟ نظراتتون رو در بخش "نظرات" با ما به اشتراک بگزارید.